Nowe naklejki w akcji – inspiracja albumowa

Dziś mam dla Was tonę majowych inspiracji z naszego albumu, a tematem przewodnim będą najnowsze naklejki transparentne, które użyłam na absolutnie każdej ze stron, które tu dziś zaprezentuję.

Naklejki, naklejki, ale zanim o nich, to może kilka słów wprowadzenia 🙂

Uwielbiam maj, jest zawsze pełen wydarzeń. W tym roku wyjątkowo – pogoda dopisuje, aura jest już całkowicie letnia, więc nasze życie jest pełne atrakcji, spędzamy więcej czasu na świeżym powietrzu i dzięki temu jest okazja złapać te chwile na pięknych fotografiach. Światło zdecydowanie sprzyja – szczególnie rano i wieczorem. Stąd też w naszym rodzinnym albumie – pojawiła się cała masa nowych stron. Zapraszam do ich obejrzenia!

Bez zbędnego rozgadywania się przejdźmy od razu do zdjęć – oto strony albumu, na których ostatnio królują przede wszystkim naklejki transparentne:

naklejki-wspomnienia-album_rodzinny-scrapbooking-pocketscrapbooking-album_kieszonkow-przydasie-rodzina-hobby-2 naklejki-wspomnienia-album_rodzinny-scrapbooking-pocketscrapbooking-album_kieszonkow-przydasie-rodzina-hobby-3Nasz maj upływał przede wszystkim na licznych spacerach i atrakcjach, które oferuje miasto Wrocław swoim mieszkańcom i turystom. Świetnie bawiliśmy się na Święcie Odry, gdzie dla dzieci przygotowanych było sporo zabaw i warsztatów, a także koncerty (Ola po takim koncercie stwierdziła, że też chce występować na scenie 🙂 )

Nowe naklejki obfitują w liczne polskie napisy – głównie Waszego pomysłu (ukłony i podziękowania!).

Zgłaszałyście je kilka miesięcy temu na naszej Facebookowej grupie inspiracyjnej! Dziękujemy Wam za to serdecznie i zapraszamy do kolejnej tego typu burzy mózgów, która pewnie niedługo się tam pojawi!

Na naklejki składają się również rysunki! Słowa i obrazki są tak urozmaicone, aby każde zdarzenie, w którym uczestniczymy mogło być godnie otagowane i udekorowane.

W naklejkach 4 sezony staraliśmy się, aby nie dominował żaden motyw przewodni, ale by nadawały się idealnie na cały rok. Chyba nam się udało, co?

Natomiast jeśli chodzi o zestaw Wokół jedzenia – to sprawa jest oczywista – jesteśmy jedzeniowymi maniakami, tematy stołowe są częstym gościem w naszym albumie, więc wśród nowych arkuszy nie mogło zabraknąć odpowiednich dla tych sytuacji słów i rysunków.

Oprócz miejskich imprez – maj to czas Komunii, w tym roku mój chrześniak przeżywał tę uroczystość, więc i my mieliśmy przyjemność w niej uczestniczyć. Naklejkowe słowa i rysunki pomogły odpowiednio udokumentować to wydarzenie:

naklejki-wspomnienia-album_rodzinny-scrapbooking-pocketscrapbooking-album_kieszonkow-przydasie-rodzina-hobby-4 naklejki-wspomnienia-album_rodzinny-scrapbooking-pocketscrapbooking-album_kieszonkow-przydasie-rodzina-hobby-5

Fantastycznym pomysłem mojej kuzynki było zorganizowanie obiadu komunijnego w ogrodzie, dzieciaki były zachwycone przygotowanymi przez ciocię zabawami. Pogoda nas tego dnia rozpieściła! Stąd wśród dodatków: słoneczko, kwiatki i listki.

naklejki-wspomnienia-album_rodzinny-scrapbooking-pocketscrapbooking-album_kieszonkow-przydasie-rodzina-hobby-6 naklejki-wspomnienia-album_rodzinny-scrapbooking-pocketscrapbooking-album_kieszonkow-przydasie-rodzina-hobby-7

Nasze podniebienia również nie miały na co narzekać – wręcz przeciwnie! Jedzeniowe naklejki szczególnie dobrze oddały klimat torrrrrrtu:

naklejki-wspomnienia-album_rodzinny-scrapbooking-pocketscrapbooking-album_kieszonkow-przydasie-rodzina-hobby-8W kolejnym tygodniu również świętowaliśmy – tym razem w przedszkolu odbył się Dzień Mamy i Taty – niezwykle wzruszające chwile! Journaling, zdjęcia i kartę tytułową okrasiłam tu kilkoma naklejkami słownymi:

naklejki-wspomnienia-album_rodzinny-scrapbooking-pocketscrapbooking-album_kieszonkow-przydasie-rodzina-hobby-9

W poprzednim tygodniu otwarto również nadodrzańskie plaże, a jako, że jedna z nich znajduje się tuż pod naszym domem – nie mogło nas i tam zabraknąć. Oficjalnie otworzyliśmy sezon na chillout!

 

naklejki-wspomnienia-album_rodzinny-scrapbooking-pocketscrapbooking-album_kieszonkow-przydasie-rodzina-hobby-10 naklejki-wspomnienia-album_rodzinny-scrapbooking-pocketscrapbooking-album_kieszonkow-przydasie-rodzina-hobby-11Oprócz tego w albumie znalazła się też zwyczajna codzienność – spacery, lody, owoce, rowery, jeszcze raz spacery, a także małe i duże uśmiechy. Nowe naklejki są bardzo uniwersalne, więc ich użycie było w pełni uzasadnione również i w tych sytuacjach:

naklejki-wspomnienia-album_rodzinny-scrapbooking-pocketscrapbooking-album_kieszonkow-przydasie-rodzina-hobby-12Jedzeniowe naklejki posłużyły mi nawet do udekorowania jednej z kart w bardzo owocowym klimacie!

Poniżej możecie w szczegółach zobaczyć jak dwa nowe komplety transparentnych naklejek: 4 SEZONY oraz WOKÓŁ JEDZENIA – poradziły sobie w akcji:

naklejki-wspomnienia-album_rodzinny-scrapbooking-pocketscrapbooking-album_kieszonkow-przydasie-rodzina-hobby-1 naklejki-wspomnienia-album_rodzinny-scrapbooking-pocketscrapbooking-album_kieszonkow-przydasie-rodzina-hobby-13 naklejki-wspomnienia-album_rodzinny-scrapbooking-pocketscrapbooking-album_kieszonkow-przydasie-rodzina-hobby-14 wspomnienia-album_rodzinny-scrapbooking-pocketscrapbooking-album_kieszonkowy-przydasie-rodzina-hobby-15 naklejki-wspomnienia-album_rodzinny-scrapbooking-pocketscrapbooking-album_kieszonkow-przydasie-rodzina-hobby-16 wspomnienia-album_rodzinny-scrapbooking-pocketscrapbooking-album_kieszonkow-przydasie-rodzina-hobby-17 naklejki-wspomnienia-album_rodzinny-scrapbooking-pocketscrapbooking-album_kieszonkow-przydasie-rodzina-hobby-18 wspomnienia-album_rodzinny-scrapbooking-pocketscrapbooking-album_kieszonkow-przydasie-rodzina-hobby-19 naklejki-wspomnienia-album_rodzinny-scrapbooking-pocketscrapbooking-album_kieszonkow-przydasie-rodzina-hobby-20 wspomnienia-album_rodzinny-scrapbooking-pocketscrapbooking-album_kieszonkow-przydasie-rodzina-hobby-21 wspomnienia-album_rodzinny-scrapbooking-pocketscrapbooking-album_kieszonkow-przydasie-rodzina-hobby-22 naklejki-wspomnienia-album_rodzinny-scrapbooking-pocketscrapbooking-album_kieszonkow-przydasie-rodzina-hobby-23 naklejki-wspomnienia-album_rodzinny-scrapbooking-pocketscrapbooking-album_kieszonkow-przydasie-rodzina-hobby-24 wspomnienia-album_rodzinny-scrapbooking-pocketscrapbooking-album_kieszonkow-przydasie-rodzina-hobby-25 naklejki-wspomnienia-album_rodzinny-scrapbooking-pocketscrapbooking-album_kieszonkowy-przydasie-rodzina-hobby-2 naklejki-wspomnienia-album_rodzinny-scrapbooking-pocketscrapbooking-album_kieszonkow-przydasie-rodzina-hobby-0I co myślicie? Czy proponowane przez nas naklejkowe akcenty sprawdzą się również w Waszych albumach?

Mam nadzieję, że tak! Dziękuję, jeśli dotrwaliście do końca mojej inspiracji! To była zdecydowanie potężna porcja zdjęć! Mam nadzieję, że Wam się podoba!

Pozdrawiam cieplutko,

Mira Jurecka

Previous
Next

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *