idolki albumowe – kto nas inspiruje?

Wiajcie!

Czy jesteście zapisani do newslettera Family Portraits? Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to polecam zapisać się czym prędzej – ekipa FP regularnie wysyła darmowe materiały, inspiracje oraz ciekawe artykuły wprost do naszych skrzynek 🙂 zapisać można się na dole strony http://familyportraits.pl/ bądź tutaj na blogu, w prawej kolumnie.

Ostatnio na Wasze meile trafił artykuł o inspiracjach zdolnych dziewczyn z całego świata. Postanowiłam kontynuować temat i wybrałam kilka osób, które oprócz tych wymienionych w artykule, stale inspirują mnie do działania. Przy tworzeniu tego posta i przeglądania zdjęć prac dziewczyn, ręce aż same mi chodziły, by dobrać się do tworzenia! Dla mnie nic nie działa lepiej na powrót weny jak zakupy oraz oglądanie prac innych 😉

Przejdźmy zatem do konkretów – pora przedstawić pięć Pań, które niezwykle mnie inspirują!

— po kliknięciu na zdjęcie zostaniecie przekierowani do źródeł. —

Pierwsza z nich to Suse Fish z bloga https://susefishscraptherapy.wordpress.com/. Album kieszonkowy Suse jest niezwykle kolorowy i puchaty! Znajdziecie w nim mnóstwo przestrzennych elementów, które mogłyby się wydawać zbędne, lecz u Suse komponują się nieziemsko.

    

Kolejną osobą, u której kocham styl clean&simple w połączeniu z wyrazistymi kolorami jest Candace Perkins. Candace potrafi z niezwykłą łatwością dobrać do zdjęć idealnie pasujące karty.

Heather z bloga 39ruedescartes zauroczyła mnie również stylem clean&simple ale także użyciem ciemnych zdjęć oraz koloru czarnego w swoich pracach. Kto mnie zna, ten wie, że w każdej innej pracy bez problemu używam czarnego, w albumie Project Life mam z tym niezwykłe problemy. W pracach innych natomiast rozpływam się nad nim i też bym tak bardzo chciała! 🙂

  

Moją kolejną idolką jest Mandy Elliot z bloga Turquoise Avenue. Mandy nie boi się kontrastowych połączeń, a dodatki nie są przesadzone.

Moją ostatnią idolką jest nasza bliska sąsiadka – Lucie Sindelkova. Moim skromnym zdaniem, Lucie jest mistrzynią w swoim fachu. Zajmuje się również fotografią, więc zdjęcia w jej albumach są zawsze perfekcyjne. Niektórych może denerwować perfekcjonizm albumów, mi to absolutnie nie przeszkadza i myślę, że dla fotografów tym bardziej oczywistym jest robienie jak najlepszych zdjęć. Poza tym, uwielbiam u Lucie delikatność oraz duuuuże zdjęcia!

 

A kto jest Waszym idolem? Dajcie znać w komentarzach, chętnie pozwiedzam! 🙂

Trzymajcie się ciepło,

Justyna

Previous
Next

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *