Zmieniamy się dla Ciebie!

Na początek TOP SEKRET na temat Family Portraits: Czy wiesz, że dotychczas kompletnie nie wierzyliśmy w magię newsletterów? Wysyłaliśmy je czasem, bo tak trzeba, ale robiliśmy to właściwie bez większego przekonania, informując o nowościach produktowych i udostępniając w Twoje ręce rabaty i freebiesy. Wydawało nam się, że to wystarczy, ale po kilku miesiącach straciliśmy do tego zapał. I nie wiemy, czy lubisz dostawać te wiadomości! A to dla nas najważniejsze!

W nowym roku wśród zmian, które przechodzimy (nowy interfejs sklepu!!!) postanowiliśmy trochę więcej uwagi poświęcić naszym newsletterom. Chcemy w Twoje ręce oprócz informacji o nowych produktach i rabatach oddać coś więcej. Zdecydowanie więcej! Freebiesy już znasz (w dzisiejszym newsletterze poleciał kolejny! Podoba Ci się?), a my do treści maili wnosimy jeszcze jedną wartość: edukacyjną. W tym roku w naszych wiadomościach spodziewaj się również ciekawych e-booków na tematy, które na pewno Cię zaintrygują.

Spójrz na kilka z nich:

Co myślisz o takich tematach?

Spodziewaj się też wyzwań które będą miały za zadanie trochę Cię rozruszać w kwestii celebrowania codzienności i tworzenia magii w swoim otoczeniu. Jedno pojawi się na wiosnę, drugie latem. Później na pewno też coś wymyślimy:

Jeśli interesują Cię zapowiadane przez nas treści koniecznie upewnij się, że jesteś zapisany/zapisana do newslettera. Nie jest to jednoznaczne z posiadaniem konta w naszym sklepie. Newsletter to zupełnie inna bajka – formularz zapisu znajdziesz na panelu bocznym (prawa strona) naszego bloga.

Spodziewaj się wiadomości raz w tygodniu – najpewniej w poniedziałki – aby inspirująco zacząć każdy tydzień!

I co myślisz o tym wszystkim? Czy według Ciebie zmieniamy się na lepsze? Daj znać! Twój feedback jest dla nas najważniejszy! Możesz wskoczyć na naszą grupę na Facebooku, gdzie również dzieje się aktualnie rewolucja i tam odpowiedzieć na zadawane przez nas pytania, albo najzwyczajniej w świecie napisać do nas wiadomość! Będziemy wdzięczni za każde słowo!

Pozdrawiamy serdecznie,

Ekipa Family Portraits

Previous
Next