Niech wszyscy będą obecni na zdjęciach!

Witajcie! Tu Mira Jurecka z bardzo postem albumowym. Zasiądźcie wygodnie bo to co dziś tutaj napiszę jest NIEZWYKLE WAŻNE!

Albumy rodzinne

Najczęściej ich autorkami są Mamy. To one robią zdjęcia, zapisują najmniejsze szczegóły codzienności i tworzą ich kolejne strony. I to właśnie ich najczęściej tam brakuje. Skoro stoją po drugiej stronie obiektywu – ciężko trafić na zdjęcie, prawda? Jak to z Wami jest Mamusie?

A ja mówię stanowcze NIE! I obiecuję poprawę! I Was też do tego zachęcam. W naszych albumach musimy się pojawiać – bo przecież jesteśmy pełnoprawnymi członkami naszej rodziny! I to do nas należy aby się o to postarać – nikt nie zrobi tego za nas (choć może łudzimy się, że mąż zacznie wreszcie robić nam te foty :P).

project-life-scrapbooking-album-zdjecie_2

Więc informuję co następuje:

  1. 1. Wyciągamy statyw i UŻYWAMY GO regularnie
  2. 2. Robimy więcej selfików
  3. 3. PROSIMY mężów/dzieci/sąsiadów/znajomych/obcych ludzi o wspólne zdjęcia rodzinne
  4. 4. Cykamy fotki do lustra!
  5. 5. Drukujemy zdjęcia – nawet jeśli twierdzimy, że nie wyszłyśmy na nich dobrze!

Babeczki! Bez Was ten album jest pusty. Nawet jeśli jest to album o Waszych dzieciach – powinnyście się tam pojawiać. W końcu kto spędza z tym dziecięciem najwięcej czasu? Zadbajcie o to proszę. Ja też biorę się w tej kwestii za siebie!

No.

A teraz inspiracja.

Dzięki uprzejmości Kingi znalazłam się na zdjęciach. Zadanie było proste: poprosić odpowiednią osobę, w odpowiednim momencie o kilka fotek. Sukces. Nic trudnego!

project-life-scrapbooking-mira-jurecka-scrapbooking-craft-party-poznan-3

I te właśnie te fotki skłoniły mnie do przemyśleń (myśli te już wielokrotnie wcześniej chodziły mi po głowie), że zdecydowanie częściej powinnam się pojawiać w albumie. No i jestem! Voila! Ale nie spoczywam na laurach i Was też o to proszę 🙂

project-life-scrapbooking-mira-jurecka-scrapbooking-craft-party-poznan

project-life-scrapbooking-mira-jurecka-scrapbooking-craft-party-poznan-1

project-life-scrapbooking-mira-jurecka-scrapbooking-craft-party-pozna-2

No to do następnego.

Buziole!

Previous
Next