Albumy o przeszłości – zapraszamy na podróż w czasie

Po roku prowadzenia projektu Project Life zamarzyłam o czymś więcej. Mam ogromną liczbę pięknych zdjęć moich dzieci z czasów kiedy byli mali, nie chodzili jeszcze do szkół, a całe dnie spędzaliśmy razem na spacerach, zabawach i cykaniu fotek, tyle, że ja wtedy nie miałam pojęcia o… scarpbookingu.

Album o przeszłości – niesamowita pamiątka dla dziecka

Zamarzyłam o albumie ze zdjęciami dzieciaków z tamtego czasu, z  różnych okazji, świąt, spacerów czy też z życia codziennego, z takimi, które są dla mnie ważne, które po prostu lubię, które budzą ciepłe wspomnienia.

albumy-o-przeszłości-pocket-scrapbooking

Chciałam wyciągnąć te zdjęcia z dysków i móc się nimi w końcu cieszyć w namacalnej formie. Mam więc do nadrobienia ładnych parę lat ale nie przerażam się, powoli powstają kolejne wpisy. Nie trzymam się za specjalnie chronologii, robię to na co mam akurat w danej chwili ochotę, album uzupełniam w swoim tempie. Cofanie się w czasie podczas tworzenia wpisów daje mi ogromną frajdę. Jest to dość łatwa forma scrapbookingu koszulki zapełniają się zaskakująco szybko.

albumy-o-przeszłości-pocket-scrapbooking-2

W Pocket Scrapbookingu, jak się okazało, nie ma żadnych sztywnych reguł, których koniecznie musicie się trzymać.

Ponieważ jest to dość spory projekt, wymagający pewnych nakładów finansowych i wolnego czasu – to trzeba mieć z tego FUN!

albumy-o-przeszłości-pocket-scrapbooking-3

albumy-o-przeszłości-pocket-scrapbooking-4

albumy-o-przeszłości-pocket-scrapbooking-5

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook